MisyonumuzYaşlılarımız Bizim Ailemizdir

En büyük gayemiz ve arzumuz insan ve yaşlı haklarını gözeterek hizmetlerimizi Avrupa standartlarına çıkartmak, oradan almış olduğumuz bilgi ve becerileri Ailem dediğimiz yaşlılarımıza verebilmektir.

Biz Kimiz?Aile Sıcaklığında Bir Huzurevi

Özel Gülşah Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi İstanbul Esenyurt bölgesinde bir çok bölgeden erişilebilecek konumda olmak üzere 2002 yılında Mualla Gülşahin tarafından yaşlı sakinlerimizin bulunduğu sektörün adını taşıyacak şekilde kapılarını hizmete açmıştır.

Açıldığı günden bu güne yaşlı haklarını gözetmiş, yaşlı bireylerin refah esasına mutabık kalmış, huzur, sağlık, mutluluk ve bakım esasıyla bağdaşmış olan maneviyatı yüksek bir kurum olarak hizmete devam etmektedir.

Özel Gülşah Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi 20 seneyi aşkın birikimi ve tecrübesi ile yaşlılarımızı dünyanın en önemli değeri olan sağlığı, sürekli değişen ve gelişen bir anlayışla insanın hizmetine sunan, sağlık, eğitim, danışmanlık hizmeti, bakım alanlarında tüm yaşlılarımızın daha iyi bir yaşam sürmesine katkıda bulunmak niyetiyle ”Marka Kurum” gayesiyle hizmet kalitesini günden güne artırarak devam etmektedir.

Hijyenik ve sağlıklı bir ortamda şefkatli, modern ve profesyonel bir hizmet sunarak, aynı zamanda onların sosyal, psikolojik ve fiziksel ihtiyaçlarını karşılamak amacında olan sosyal hizmet kuruluyuz.

Özel Gülşah Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi İstanbul Esenyurt bölgesinde 1.000 m²’lik alanda 2 bloktan oluşan ve 68 kişilik kapasite ile huzurevi ve bakım merkezi konforuna uygun dizayn edilmiş kuruluşumuzda kutsal bir misyonu olan hizmetlerimizi saygıdeğer konuklarımıza sunmaktayız.

StandartlarımızDaima İleriye Güvenle

Kaliteli Hizmet

Gülşah Huzurevi ve Yaşlı Bakım evi olarak hizmet kalitemizi devamlı üst düzeyde tutmaktayız.

Profesyonel Kadro

Kadromuz alanında uzman personelden oluşmaktadır.

20+ Yıllık Tecrübe

20 yılı aşkın tecrübemiz ile konuklarımıza aile ortamında hayat standartları yüksek hizmet vermekteyiz.

Yıllık Tecrübe

Yatak Kapasitesi

Uzman Kadro

%

Memnuniyet

WhatsApp
Telefonla Ara